KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11074202
*
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:58:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 09:39:07
1
150 kr
8/5 16:34:57
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14
-
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36
*
Etsningar
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 09:39:07 | 1 | 150 kr |
8/5 16:34:57 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:32 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:22
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:14 -
4091 Träsnitt
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Musikanter. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:36